Jon Hopkins

Výrazná osobnost světové elektronické scény Jon Hopkins se vrací po pěti letech do Prahy, kde představí své aktuální album Singularity. Intimní a tříštivá elektronika z předchozí desky Immunity, která Hopkinsovi v roce 2013 vynesla už druhou nominaci na prestižní Mercury Prize, se posunula opět dál. Hopkinsovo experimentování se stavy transu a meditace dodaly novému albu emocionální upřímnost. Singularity pluje vodami minimalistického techna přes chorály, sólové klavírní party až po psychedelický ambient. Sonická výprava vesmírem, která končí přesně tam, kde začala, nabízí naživo transcendentální zážitek.

Hravá elektronika projektu Indian Wells, za kterým stojí italský producent Pietro Ianuzzi, v sobě nese prvky ambientu, glitche i abstraktní hudby či experimentálního techna. Na svém kontě má už tři alba, to poslední Where the World Ends vydal loni na losangeleském labelu Friends Of Friends, kde vyšlo také jeho nejnovější EP Phase Transition.

Bratři, vycházející hvězda pražské elektronické scény, představí svůj set na pomezí techna a experimentální elektroniky, kterou doplňují živé bicí. Jejich debutové EP Monster vyšlo v roce 2017.

DJs: Not Tonight/Slater/Josef Sedloň

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji za 690 Kč  na místě za 790 Kč.