Rafael Anton Irisarri + Simon Scott

Americký skladatel a hudebník Rafael Anton Irisarri je jednou z nejpozoruhodnějších osobností ambientní hudby. Své melodie noří do abstraktní atmosféry na hraně snu a reality, kde propojuje moderní vážnou hudbu, terénní nahrávky i mohutné drony. Známý je také z projektu The Sight Below, se kterým se před 10 lety vůbec poprvé představil domácímu publiku.
Součástí ambientního večera bude

také britský multiinstrumentalista, skladatel a zvukový designér Simon Scott, který se od bubnování v legendární shoegaze skupině Slowdive dostal až k delikátnímu ambientu, do něhož vplétá terénní nahrávky. O fenoménu field recordingu povede také v rámci festivalu svůj workshop. V Praze představí své zbrusu nové album Soundings, které vychází v únoru 2019 na kultovní londýnské značce Touch.

💡Vizuály k vystoupení Rafaela Antona Irisarriho připraví Boris Vitazek.  Jeho práce obsahují širokou škálu medií – interaktívní instalace, sound design, projection mapping, game design, živé vizuály a mnoho dalších. Jeho tvorba za se poslední roky pohybuje tematicky okolo tvorby světů, měst a architektury a vvnitřních mentálních stavů. Jeho živé vizuály balancují na hraně game designu, často jsou založené na světě, který se dynamicky hýbe a používá témata založené na atmosféře hudby. 

💡O vizuály k vystoupení Simona Scotta se postará Jan Nálepa. Pohybuje se na poli multimediálního umění, vytváří hudební a visuální komposice, interaktivní instalace, objekty, animace, generovanou grafiku.

Vstuepnky v předprodeji za 300 Kč, na místě za 400 Kč.