Historie

Festival vznikl v roce 2014 z popudu Josefa Sedloně, DJ Rádia 1 a hudebního promotéra. Festival je organizován pravidelně jednou za rok v období únor-březen. Festival propojuje hudbu, která je páteří celého festivalu, s dalšími formami vizuálního umění (film, divadlo, videoart, videomaping či fotografie). Cílem je prezentovat nejnovější trendy na poli audio-vizuální kultury.

Dramaturgie se pohybuje na pomezí současné elektronické i akustické hudby, soudobé vážné hudby, nejnovější podoby ambientu, post-rocku, jazzu, ale i propojení s pohybovým divadlem či scénickým tancem.

Součástí festivalu jsou workshopy, výstavy a filmové projekce .

2018

Nils Frahm, Ólafur Arnalds, Christian Löffler, Max Cooper, Peter Broderick, Nosaj Thing, Home Normal showcase, Baths, Hyetal, Daedalus, Robey, Mammal Hands, Grandbrothers, Ilian Tape showcase, Nik Bärtsch & Sha, Lapalux, Carlos Cipa, Ocupanther, Sophie Hutchings, Synkro, Aid Kid, Myriam Bleau, Andrea Miltner

2017

(produkoval Palác Akropolis / Art Frame)
HVOB, Patrice Bäumel, Nathan Fake, Micronaut,  Biosphere, Christian Löffler, Sieren, Monokle, Arve Henriksen, Fennesz, Route 8, Imre Kiss, Asquith, DJ Rum, DJ Akkord, Bvdub, Mathias Grassow,  Oddarang, Dinosaur, Sven Helbig, Barbara Mochowa, Saschienne, Dave DK, The Breath, Orchestr Berg, Spitfire Company, Warriot Ideal

2016

(produkoval Palác Akropolis / Art Frame)
Michael Price, Frederic Robinson, Emika, Stroon, Rival Consoles, Masayoshi Fujita, AROVANE, Hior Chronik, Manu Delago, Will Samson, Melanie de Biasio, Ulrich Schnauss, Aidan Baker, A/T/O/S, Occoria, Vittoria Fleet, Port-Royal, Kordz, FVLCRVM, hrtl, Lenka Dusilová, Tendayi Kuumba

2015

(produkoval Palác Akropolis / Art Frame)
Brandt Brauer Frick, Orlak, Biospehere, Femme En Fourrure, Synkro, Robert Manos, Chantal Acda, Lenka Dusilová, Throwing Snow, Kalipo, Poppy Ackroyd, Zabelov Group, Alex Banks, Dark Sky, Quentin Sirjacq, Beata Hlavenková, Clarinet Factory, Sylvain Chauveau, Alan Vitouš, Petr Nikl, Lawrence English, John Chantler, Heinz Riegler, Rootlessroot Company, East India Youth, Subject Lost

2014

(produkoval Palác Akropolis / Art Frame)
Clarinet Factory, Christopher Willits, Fennesz, Marsen Jules, Bohren & Der Club of Gore, Tantehorse, bvduv, Ian Hawgood, Jon Hopkins, Nils Frahm, Hauschka, Samuli Kosminen, Frederic Robinson, Rafael Anton Irisarri, Cie Mossoux-Bonté